У Херсоні буде «Кінокімерія»

Сьогоднi, 20 вересня у Херсоні в ККЗ «Ювілейний» відкривається XIV Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КIНОКIМЕРIЯ».

Цьогоріч на фестивалі представлено понад 150 фільмів з 16 областей України та 15 країн світу: Болгарія, Вірменія, Індія, Іспанія, Данія, США, Естонія, Китай та інші.

Мета фестивалю – відродження кіноаматорства в Україні, налагодження культурних зав'язків з кіноаматорами з числа закордонних українців, згуртування талановитої та ініціативної молоді, для якої кіномистецтво – засіб творчого втілення своєї життєвої позиції.

Директор ХІV Міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія» Євген Максимов (на фото справа) розказав: «На цьому фестивалі ми відбираємо роботи, які будуть представляти Україну вже наступного року на Міжнародному фестивалі незалежного кіно «UNICA», який проходитиме в місті Бірменгем у Великій Британії.

Ми будемо готувати програму від України. І ще одна приємна новина, яку я можу вже повідомити: фестиваль «UNICA» в 2022 році буде проходити у Херсоні.

Таке рішення цьогоріч прийняли на загальному конгресі. Всі 35 країн, які є учасниками фестивалю підтримали його одностайно. Тепер перед нами дуже серйозна завдання – добре підготуватися до такого представницького форуму», — зазначив Євген Максимов.

22 вересня о 16:00 в актовій залі ККЗ «Ювілейний» відбудеться довгоочікувана урочиста церемонія нагородження кращих фільмів, де всі дізнаються переможців Міжнародного фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ 2019».

За матеріалами UA:ХЕРСОН

Нагадаємо, кінофестиваль аматорського кіно «КIНОКIМЕРIЯ» — це щорічний конкурсний спеціалізований фестиваль кіно і відео фільмів створених дитячими аматорськими студіями, дорослими аматорами, студентами творчих вузів, професіоналами некомерційного кіно не тільки в Україні, а й за її межами.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон