17,8 тисяч жителів Херсонщини забезпечили роботою

З початку року 21,3 тисяч осіб скористалася послугами Херсонської обласної служби зайнятості.

Наразі 6,0 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, а третину - безробітна молодь віком до 35 років, отримують послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню.

Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 17,8 тис.осіб. Видатки з коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) на виплату допомоги по безробіттю склали 170,9 млн грн.

За січень-серпень 2019 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 17,8 тисяч громадян.

За цей період активно впроваджувалися механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Так, 283 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Видатки з коштів Фонду на компенсацію єдиного внеску роботодавцям склали 2,9 млн грн.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,1 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. На професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації скеровано 10,1 млн грн. коштів Фонду.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,0 тисячі осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 3,3 млн грн. коштів Фонду.

За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 48 осіб започаткували власну справу. З коштів Фонду на одноразову допомогу для започаткування власної справи скеровано більше 1,5 млн грн.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон