На Скадовщині відгуляли фестиваль "Пшеничне перевесло"

На Скадовщині відгуляли фестиваль
Збір пшениці на Херсонській землі - мабуть, чи не найважливіший період року не лише для області, а й для усієї країни.

Адже саме у нас цього року було зібрано понад 2 мільйони тон зерна, яке згодом паляницями та хлібом ляже на столи людей з усіх куточків України.

Саме з цієї нагоди у селі Новомиколаївка Скадовського району розпочали новий фестиваль «Пшеничне перевесло». Херсонщина - багатонаціональний, гостинний край і збір врожаїв - справа, яка об'єднує абсолютно всіх, тож і фестиваль зібрав людей довкола в єдину сильну родину. Окрім того, «Пшеничне перевесло» має на меті збереження і примноження самобутньої, автентичної, неповторної культури на селі.

Привітати зі святом та побажати процвітання Новомиколаївській громаді завітав голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв: «Такі села, як Новомиколаївка, є сіллю Херсонської землі! Дякую, що ви об'єднуєте різні національності в єдину родину. Бажаю нам усім натхнення, наснаги, великих перемог і миру! Нехай фестиваль живе, об'єднує різні національності та примножує традиції української та Херсонської культури».

На фестивалі лунали колоритні пісні, дітей і дорослих розважали запальними танцями, здивували показом мод.

Справжнім сюрпризом стало куштування «південної нутелли» - бекмезу зі стиглих херсонських кавунів. А ввечері усі зібралися на святкову дискотеку.

Дарина МЕЛЬНИК
"Гривна"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів