Профорієнтаційний захід для учнів Херсонщини

Профорієнтаційний захід для учнів Херсонщини
Днями з нагоди початку нового навчального року фахівець з профорієнтації Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Ріта Сокур-Коновал завітала до Високопільської загальноосвітньої школи та зустрілася з учнями 10-го класу.

Фахівець розповіла учням про послуги, які надає служба зайнятості молоді, висвітлила основні складові свідомого вибору професії за допомогою формули «Хочу. Можу. Треба». Разом з учнями обговорили актуальність робітничих професій.

Фахівець розповіла старшокласникам про можливість пройти дистанційне тестування на он-лайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа», що допоможе дізнатися професійну спрямованість, дослідити свої психологічні особливості. Також фахівець презентувала ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Інформуючи про роботу навчального закладу, фахівець звернула увагу на його переваги - стислі терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, високу ймовірність працевлаштування після закінчення навчання, сучасну матеріально-технічну базу та впровадження новітніх технологій.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів