До Новокаховської ОТГ приєднають Райську сільраду

Згоду на добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до своєї ОТГ надала Новокаховська міськрада.

Відповідне рішення було прийняте на її сесії 4 вересня.

— Це рішення є дуже своєчасним, — пояснив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. – Справа в тому, що уряд може залишити з 2020 року без освітньої та медичної субвенції ті громади нашої міськради, які не будуть існувати в структурі ОТГ. Мова про наші Райську сільську та Таврійську міську ради. Оскільки ці субвенції урядом планується направляти саме на ОТГ, а не на Новокаховську міськраду, як це було досі.

За його словами, приєднання Райської сільради, до складу якої входить селище Райське та села Тополівка, Обривка і Маслівка є радше формальністю. Адже ця сільрада входить до Новокаховської міськради.

— Усі формальності були дотримані, протягом серпня сільрада виконала всі потрібні процедури і 29 серпня прийняла рішення про приєднання до Новокаховської ОТГ, — додав Володимир Коваленко.

Нагадаємо, що в минулому році до Новокаховської ОТГ приєдналась Дніпрянська селищна рада. Також були прийняті рішення про добровільне приєднання до Нової Каховки сусідньої Веселівської сільради Бериславського району.

Натомість Таврійськ ще у 2016 році створив свою ОТГ, до якої погодились увійти Кам'янська і Новокам'янська сільські ради Каховського району. Проте досі Центрвиборчком так і не призначив перші місцеві вибори в цій ОТГ.

Олег БАТУРІН, фото автора
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон