До Новокаховської ОТГ приєднають Райську сільраду

До Новокаховської ОТГ приєднають Райську сільраду
Згоду на добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до своєї ОТГ надала Новокаховська міськрада.

Відповідне рішення було прийняте на її сесії 4 вересня.

— Це рішення є дуже своєчасним, — пояснив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. – Справа в тому, що уряд може залишити з 2020 року без освітньої та медичної субвенції ті громади нашої міськради, які не будуть існувати в структурі ОТГ. Мова про наші Райську сільську та Таврійську міську ради. Оскільки ці субвенції урядом планується направляти саме на ОТГ, а не на Новокаховську міськраду, як це було досі.

За його словами, приєднання Райської сільради, до складу якої входить селище Райське та села Тополівка, Обривка і Маслівка є радше формальністю. Адже ця сільрада входить до Новокаховської міськради.

— Усі формальності були дотримані, протягом серпня сільрада виконала всі потрібні процедури і 29 серпня прийняла рішення про приєднання до Новокаховської ОТГ, — додав Володимир Коваленко.

Нагадаємо, що в минулому році до Новокаховської ОТГ приєдналась Дніпрянська селищна рада. Також були прийняті рішення про добровільне приєднання до Нової Каховки сусідньої Веселівської сільради Бериславського району.

Натомість Таврійськ ще у 2016 році створив свою ОТГ, до якої погодились увійти Кам'янська і Новокам'янська сільські ради Каховського району. Проте досі Центрвиборчком так і не призначив перші місцеві вибори в цій ОТГ.

Олег БАТУРІН, фото автора
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів