Рожков Юрій: "Шану ветеранам виражаю не лише словами"

Рожков Юрій:
Херсонський госпіталь ветеранів війни поповнився комплектуючими: меблями та медичним обладнанням.

Рожков Юрій наголошує: "Жодного дня без добрих справ!"

Адже позиція команди "Добро переможе", засновником якої він є - допомагати і приділяти увагу ветеранам, інвалідам, людям похилиго віку, чорнобильцям, афганцям та усім іншим треба не лише у святкові дати. А щодня!


Валерій Тимошенко, керівник госпіталю підкреслив:

«Наша Громадська платформа Херсона "Добро переможе" регулярно опікується ветеранами: привозить подарунки як особисто пацієнтам, так і в заклад. То у нас телевізор зламався, то холодильник - ми вже знаємо до кого звертатись! І щоразу Рожков Юрій особисто відвідує хворих, зайде у палату, потисне руку, вислухає, підбадьорить.

А сьогодні хочу висловити особливу подяку. Нам привезли дуже багато необхідних речей з Голандії: масажний стіл, тренажери, багатофункціональні тумби, холодильник, апарат для окуліста, штативи для систем, різні розхідні матеріали - допомога багатопрофільна! Ми співпрацюємо вже багато років. Рожков Юрій допомагає там, де бракує бюджетного фінансування. А його у нас бракує скрізь і постійно.

Дуже добре, що завдяки такій плідній співпраці Громадської платформи "Добро переможе" з Міжнародними фондами чимало закладів Херсонщини можуть отримати дійсно необхідну допомогу!»


Громадська платформа "Добро Переможе"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів