Херсонська обласна служба зайнятості допомагає укомплектувати ряди патрульної поліції

Днями у приміщенні Управління патрульної поліції в Херсонській області відбувся День відкритих дверей присвячений набору до лав патрульної поліції.

У заході взяли участь активна молодь з числа безробітних, яка перебуває на обліку в пошуках роботи з м. Херсона та м. Олешки.

Захід відкривали заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш та тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління патрульної поліції Херсонської області Євген Лехновський.

«Триває плідна співпраця обласної служби зайнятості з Управлінням патрульної поліції Херсонської області з підбору кадрів на вакантні посади до управління патрульної поліції Херсонщини та до відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі й сьогоднішній захід спрямований саме на це. У всіх присутніх є можливість поповнити ряди такої відповідальної та нелегкої, але такої важливої для суспільства служби», - наголосила Людмила Барабаш.

Учасників заходу познайомили з щоденною роботою відділів Управління патрульної поліції, продемонстрували відеоролики несення служби патрульними.

Також розповіли про рівень матеріального забезпечення, соціальний захист та можливість кар'єрного зростання. Детально окреслили вимоги до кандидатів, поінформували про можливість навчання на безоплатній основі, надали роз'яснення щодо проходження конкурсного відбору та зауважили на необхідність для претендентів заповнити анкету онлайн на сайті my.patrol.police.gov.ua.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон