Студенти ХДУ вдосконалюють знання з польської мови

3 вересня у Херсонському державному університеті розпочалися заняття з польської мови. Навчання проводить професор Інституту неофілології Поморської Академії у Слупську (Польща) Тадеуш Осух.

Зазначимо, що Херсонський державний університет вже багато років співпрацює з Поморською Академією у Слупську (Польща). А результатом плідної співпраці є програма «Подвійних дипломів» з університетом-партнером. Саме завдяки цьому проекту наші студенти мають унікальну можливість отримувати якісну освіту за кордоном та, набувши знань й досвіду, повернутися на Херсонщину справжніми професіоналами.

На першому занятті студентство привітали проректор з міжнародних зв'язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій ХДУ Оксана Лаврикова, начальник міжнародного відділу Анастасія Мироненко і, звісно, сам професор Тадеуш Осух.

Проректор Оксана Лаврикова висловила слова вдячності гостю та керівництву Поморської Академії за надану можливість. Адже, за словами Оксани Валентинівни, пан Тадеуш вже третій рік поспіль приїжджає до Херсонського державного університету навчати студентів польської мови.

А молоді побажала успіхів у навчанні та завжди використовувати всі можливості, що пропонує виш.

Заняття проходитимуть щодня на IV та V парах для студентів із початковим рівнем володіння польською мовою та на VI парі для студентів із середнім рівнем володіння мовою. Заняття проводяться для студентів факультетів: педагогічного; іноземної філології; культури і мистецтв; комп'ютерних наук, фізики та математики, які є учасниками програми «Подвійний диплом» в Поморській Академії та для студентів історико-юридичного, педагогічного та соціально-психологічного факультетів, які проходитимуть семестрове навчання на базі ЗВО-партнера.

Курс орієнтований на всіх, хто бажає вивчити польську мову. Тож студенти, які навчатимуться за цією програмою, матимуть можливість підготуватися до навчання у Поморській Академії.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон