У Генічеському районі літо завершилося волейболом

У Генічеському районі літо завершилося волейболом
На минулому тижні у селищі Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці відбувся фінальний щорічний турнір з волейболу серед чоловічих командприурочений закінченню літнього оздоровчого сезону 2019 року.

Цього року у турнірі взяли участь 6 об'єднаних команд, а саме: команда Генічеської районної ради спільно з командою «Арабатська Стрілка», команда Щасливцевської сільської ради спільно з командою «Флора», команда Генічеської міської ради спільно з командою «Альянс», команда МНС м. Генічеськ спільно з командою «ТОВ ГЕНІЧЕСЬКЕ АТП №1», команда поліції спільно з командою ВПУ №17, команда прикордонників спільно з командою «Юність» (учні ДЮСШ).

Організаторами змагань виступила Генічеська районна федерація волейболу на чолі з Михайлом Андросенко, за підтримки Андрія Євстратова, Олександра Тулупова, Віктора Плохушко, Олександра Кістечка, Валентини Астафурової, Муц Євгена.

У напруженій боротьбі переможцями турніру стала спільна команда гравців Генічеської районної ради та «Арабатської Стрілки», на другому місці спільна команда гравців Щасливцевськоі сільської ради та "Флори". Третє місце зайняли прикордонники з представниками команди «Юність».

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів