Про ситуацію в Раденській школі Олешківського району

Про ситуацію в Раденській школі Олешківського району
Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький заявив, що здивований і обурений повідомленнями деяких ЗМІ про те, що Раденська ЗОШ"тріщить по швах і навчально-виховний процес даного закладу знаходиться під загрозою зриву"...

...Та, як каже народна мудрість, «брехні багато, а правда – одна», а саме: згідно технічного обстеження, проведеного Херсонською філією Державного науково-дослідного інституту «НДІпроектреконструкція», складений відповідний висновок, у якому сказано, що будівля школи перебуває у задовільному стані, а тільки її окремі елементи потребують ремонту.

Олешківська районна рада постійно опікується проблемами своїх освітніх закладів, не є винятком і Раденська школа. Розроблений проект її реконструкції на загальну суму 8,5 млн. гривень за умови співфінансування: 10 відсотків (810 тис. грн) з районного бюджету вже виділено, решта – з Державного Фонду регіонального розвитку. Згідно постанови КМУ перший транш 6 млн. грн. незабаром надійде до адресата.

Ремонтні роботи реалізовувати буде управління капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації, яке уповноважила на це районна рада, спрямовуючи відповідні кошти. Крім того, депутати додатково виділили 700 тис. грн на ремонт каналізаційної системи.

Проведення робіт з реконструкції школи ні в якому разі не заважатиме навчально-виховному процесу. Акт про готовність Раденської школи до нового навчального року управлінням Держпродспоживслуби в Олешківському районі підписаний.

Цікаво, кому вигідно розповсюджувати недостовірну інформацію серед наших громадян та навмисно розхитувати ситуацію, створюючи соціальний конфлікт. Мабуть, окремі представники колишньої влади не можуть заспокоїтися, тому своїми провокативними діями намагалися створити суспільний резонанс.

Та, незважаючи на їх перешкоди, освітній процес в усіх шкільних і позашкільних закладах розпочався вчасно, школярі сіли за парти, а депутатський корпус і надалі забезпечуватиме їх сучасними умовами навчально-виховного процесу.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів