Краєзнавиці присвоєне звання “Почесний громадянин Каховки”

Краєзнавиці присвоєне звання “Почесний громадянин Каховки”
Каховській краєзнавиці, авторці кількох книг про історію краю Аллі Яблонській присвоєне звання "Почесний громадянин міста Каховка".Таке рішення 29 серпня прийняла міська рада.

За словами начальниці відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міськради Оксани Мігас, з такою ініціативою перед міською радою виступила міська рада ветеранів. Підставою для присвоєння звання було названо "вагомий внесок Алли Яблонської у вивченні та популяризації історії Каховки, успішну літературну діяльність в тематиці історії міста".

Алла Яблонська народилась у Саблуківці Бериславського району. Нині є членом Національної спілки краєзнавців України та Національної спілки журналістів, почесною членкинею Всеукраїнського товариства охорони пам'яток історії та культури. Вона створила, зокрема, народний музей історії Малокаховки та музей історії Каховщини в Центрі дитячої творчості.

До речі, раніше міській раді було запропоновано присвоїти звання "Почесного громадянина Каховки" Людмилі Остроумовій. З такою ініціативою виступили освітяни і ветерани педагогічної праці міста. Проте за словами міського голови Андрія Дяченка, це питання не виносилося на обговорення депутатів, "оскільки автор цього проекту не з'явився на сесію міськради".

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів