Представники 24 діючих ОСББ міста взяли участь у тренінгу на базі Херсонського міського центру зайнятості

Представники 24 діючих ОСББ міста Херсона мали унікальну можливість отримати знання і взяти участь у тренінгу, що відбувався у Херсонському міському центрі зайнятості, в рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», який реалізується за підтримки IFC (Група Світового Банку).

«Підвищення енергоефективності - це вимога сьогодення. Наша мета всіляко сприяти позитивним змінам в споживанні енергії, що безперечно підсилить енергетичну незалежність країни. Будемо і у подальшому об'єднувати зусилля в організації та проведенні інформаційних та навчальних заходів для представників ОСББ», - наголосила заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш, розпочинаючи роботу тренінгу.

Координатор Проекту Програми розвитку ООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» в Херсонській області Єсма Умерова розповіла про Програму підтримки енергоефективності для України, яку реалізовує Європейський союз спільно з урядом Німеччини і підтримки Фонду енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України з метою підвищення їх енергоефективності.

Під час проведення тренінгу регіональний представник IFC (Група Світового Банку) Лілія Мартинова розповіла про основну мету Проекту – це мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон