День знань в Олешківському районі Херсонщини

День знань в Олешківському районі Херсонщини
Свято перших дзвоників традиційно відбулося сьогодні, 2 вересня, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Олешківського району.

Під звуки Державного Гімну розпочалися урочистості, на яких, крім учнів, їх батьків і вчителів, за традицією були присутні численні гості представники органів місцевого самоврядування, райдержадміністрації, громадських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України.

Очільник депутатського корпусу Павло Потоцький разом з депутатом Володимиром Майбородою відвідав Брилівський заклад повної загальної середньої освіти і за невтомну працю, успіхи в організації навчально-виховного процесу, вагомий внесок у забезпечення навчально-методичної роботи для належної підготовки учнівської молоді та з нагоди відзначення Дня знань нагородив педагогічний колектив та працівників цього закладу в особі директора Олени Іванової Подякою голови районної ради.

Заступник голови районної ради Костянтин Буганов відвідав Великокопанівську ЗОШ І-ІІІ ст., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Лариса Снігур завітала до Тарасівського закладу ПЗСО, а радник голови Людмила Шелудько була на святковій лінійці у Олешківській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №4.

Представники райради нагородили педагогічний колектив та працівників цього закладу Подяками голови районної ради. Депутати районної ради також відвідали у своїх округах навчальні заклади та прийняли участь в урочистостях.

У цьому році депутатський корпус заздалегідь провів значну роботу та своєчасно виділив кошти на проведення ремонтів і придбання необхідного обладнання у навчальні заклади району.

Центром по обслуговуванню установ та закладів освіти Олешківського району було вчасно проведено в повному обсязі закупівлю шкільних меблів для початкових класів "Нової української школи" (парта учнівська одномісна антисколіозна з полицею + стілець полозковий). Тож навчальний рік першачки нашого району розпочали за новеньким шкільним обладнанням!

Також було вчасно проведено закупівлю нового комп'ютерного обладнання для Інклюзивно-ресурсного центру завдяки спільної та злагодженої роботи Надії Басюк та керівництва Центру по обслуговуванню установ та закладів освіти.

Тож бажаємо, щоб новий навчальний рік порадував нас значними успіхами та здобутками, розкрив перед дітьми нові можливості, педагогам приніс задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість у щасливій долі своїх нащадків. Зі святом!

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів