Чи поїде Зеленський в Москву?

Стало відомо, що Москва планує запросити Президента України Володимира Зеленського на святкові заході з нагоди 75-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, які відбудуться наступного року у «білокам'яній».

Що стоїть за цим запрошенням: провокація чи це крок до примирення? У різних політичних таборах оцінки дають різні. Хтось вітає такий крок як крок на зустріч до зближення. Хтось навпаки на цьому будує антагоністичні настрої і продовжує нагнітати ситуацію щодо ескалації конфлікту далі.

Партії «війни», в перчу чергу так звані «істині активісти-україністи», вже заявили, що готові перекрити чи не повітряну трасу для літака Президента, а так само будуть ініціювати імпічмент Президенту звинувативши його у зраді народних інтересів.

Помічник Президента Росії Юрій Ушаков розповів, що на святкування запросять не лише Україну, згоду щодо участі у святковому заході вже надали 17 світових лідерів, серед яких: французький президент Емманюель Макрон, індійський прем'єр-міністр Нарендра Моді та інші.

Вже відомо, що 9 травня, наступного року, у Москву планують прибути: лідери Монголії, Куби, Чехії, Венесуели, Молдови, Сербії, Білорусії тощо.

Чи є сенс такої подорожі? Відповідь будуть шукати дипломати. Найпростіший аргумент «красивої» відмови: «Вибачайте, у нас у самих в цей день свято!». Націоналістам доведеться з таким аргументом погоджуватися. Хоча для них, як відомо 9 травня зовсім не свято...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів