Сміттєві скарби з херсонських лікарень

Медичні заклади Херсона просто «штурмують» підприємці, котрі спеціалізуються на продажу та переробці відходів.

Їх зацікавленість зрозуміла: якщо в багатоквартирних будинках контейнери для макулатури чи пластику заповнюються місяцями, то в стаціонарах за той же час утворюються оптові партії, якими торгувати вигідніше.

Скажімо, в міській клінічній лікарні імені Афанасія та Ольги Тропіних обласного центру дві приватні фірми за договорами охоче закуповують абсолютно все: використані пластикові системи, голки для шприців, інший метал та використаний папір. За півроку такого товару набирається на кілька тисяч гривень, які, в свою чергу, витрачають на засоби для миття та дезінфекції приміщень.

Але конкуренція на ринку відходів, схоже, загострюється, зробив невелике відкриття головний лікар «Тропінки» Леонід Ремига. Адже якщо в минулі роки скуповувати відходи погоджували переважно місцеві бізнесмени, то тепер аналогічні пропозиції надходять буквально з усіх кінців України – Одеси та Кропивницького, Запоріжжя та навіть з Київщини. От тобі й непотрібне колись сміття, що перетворюється на справжнісінький скарб!

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів