У Херсоні грандіозне будівництво замість користі завдає шкоди

У Херсоні тривале будівництво мостового переходу замість користі завдає шкоди.

Тривале будівництво мостового переходу, що має спростити рух між Суворовським і Дніпровським районами міста, місцеві чиновники пишно назвали «проектом століття». Але з'ясувалося, що грандіозне будівництво має кримінальне підґрунтя.

В усякому разі, державні аудитори, котрі проводили тут перевірку та потім оприлюднили свої дані на зустрічі в Херсонській ОДА, стверджують: ідеться про порушення на чверть мільярда бюджетних гривень! Експерти виявили відсутність частини техдокументації, факти завищення вартості деяких робіт із боку фірм-підрядників і виконання робіт підприємствами, що не мають необхідної ліцензії.

Відповідно, якість зробленого також під питанням. У облдержадміністрації пообіцяли: матеріали, зібрані аудиторами, передадуть правоохоронним органам для притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Тим часом «проект століття» замість очікуваної невідомо коли користі вже завдає херсонцям реальної шкоди. Під час буріння отворів під опори мостопереходу, приміром, недолугі «майстри» нещодавно продірявили магістральний водовод на Бериславському шосе. Збитки від аварії міськводоканал рахує десятками тисяч гривень.

А на додачу з'ясувалося: у зоні будівництва прокладено чимало підземних мереж, і з їхніми власниками ніхто нічого не узгоджував. Тож аварій може бути ще більше.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон