На Херсонщині вручили ключі від квартир у новій багатоповерхівці

Загальна вартість робіт по спорудженню будинку становила понад 19 млн. грн.

Тридцять родин 16 серпня стали власниками квартир у новозбудованій багатоповерхівці у Таврійську. Вручити їм ключі приїхав особисто голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв. За його словами, серед господарів нових квартир є учасники АТО, лікарі, вчителі та будівельники.

— Всі, хто отримує сьогодні ключі — молоді люди. Це говорить про те, що у Таврійська є майбутнє! — заявив міський голова Таврійська Микола Різак.

Будинок розташований неподалік від центру міста, ринку і будівлі міськради, на вул. Вокзальна, 82-а. Понад 20 років він стояв недобудованим. Завершити будівництво вдалось за участі Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального будівництва на селі в рамках регіональної програми "Власний дім". Загальна вартість робіт по спорудженню 56-квартирної п'ятиповерхівки у Таврійську склала понад 19 млн. грн.

За інформацією Таврійської міськради, вартість 1 квадратного метру житла в будинку становить 7 тис. грн. Квартири укомплектовані лічильниками електроенергії, газу та води, газовими котлами опалення, а сам будинок має 10-сантиметрове зовнішнє утеплення. Нині ще триває благоустрій прибудинкової території.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів