Без поливу Херсон ризикує перетворитись на пустелю

Опіки потребують не лише люди, а й дерева, - про це не забувають в Громадській платформі "Добро переможе".Тож час від часу члени команди завантажують авто великими ємностями води та вирушають у парки і сквери Херсона.

"Особливу увагу приділяємо молодим насадженням, - розповідає Рожков Юрій, - адже їх корінці одразу під поверхнею і палюче сонце та поривчастий вітер висушують вологу дуже швидко!"

Зараз з місцевими жителями навідались у молодий гайок на Північному, біля дитячого майданчику, де разом восени висаджували горіхи та клени.


"Усі деревця прийнялись! Їх близько 70 штук, - з гордістю ділиться враженнями Апфія Гога, херсонська активістка, - бо ми вже кілька разів їх поливали! Самі, в руках води не наносимось, тому дуже добре, що нам у цьому допомагає Рожков Юрій. З ним садили, з ним і доглядаємо! А ще, на наше прохання, колектив Громадської платформи "Добро переможе" влаштував виїзний "Банк одягу" - кому треба яка одежина, то міг, за наявності посвідчення соціальної категорії, собі вибрати безкоштовно! Особливо нам сподобались новенькі куртки і пальто.


Незабаром осінь, а ми вже утеплились! Також вдячна Рожкову Юрію особисто за велотренажер, подарований мені для онука Володимира. Він інвалід з дитинства. Тепер буде розробляти свою ніжку якісно. Знаю, що усе, що робить Рожков Юрій - від душі та доброго серця. Це віруюча людина. Напевне, його місія у цьому житті - робити добро! Багато років допомагає усім, опікується здоров'ям дорослих та малих. А тепер і наш гайок виросте й повітря буде тут чистим та свіжим. Для усіх нас, для херсонців!"

Громадська платформа Добро переможе

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів