На Херсонщині квітне амброзія та безвідповідальність?

Депутати Виноградівської ОТГ підняли проблему, від якої страждають мешканці багатьох населених пунктів Херсонщини, але у селищі Брилівка, на переконання депутатів, вона квітне разом з бур'янами.

Але ж ще 1 квітня 2019 року в.о. старости селища Брилівки Медведєва І.Г. уклала договори з ТОВ "КК Комфорт-Сервіс", в особі директора Імшеницького А. В. на послуги з управління багатоквартирними будинками у селищі Брилівка.

Згідно цього договору управитель ТОВ "КК Комфорт-сервіс" зобов'язаний утримувати спільне майно багатоквартирних будинків та прибудинкову територію, виконувати санітарно - технічні роботи, обслуговувати внутрішньобудинкові системи.

У зв'язку з зазначеним, депутат Сливка В.І. звернувся до управителя Імшеницького А.В. з вимогою здійснити покіс бур'яну та привести прибудинкові території в належний стан відповідно до санітарних норм.

Однак управитель вже більше місяця ігнорує вимоги депутата місцевої ради та умов договору укладеного з в.о. старости.

Сьогодні, 19 серпня депутат Сливка В.І. разом з депутатом Бовтрюк В.І. відвідали Брилівський старостат та звернулися до в.о. старости, щоб остання зобов'язала сторону за договором ТОВ "КК Комфорт-сервіс" здійснити покіс бур'яну та привести території в належний стан.

Але на вимогу депутатів замість того щоб вплинути на управителя, в.о. старости навпаки виступила у ролі його захисника - фактично нехтуючи інтересами жителів багатоквартирних будинків. Хоча вартість послуги з утримання прибудинкової території нараховується споживачам щомісяця.

Чому депутат Сливка так наполягає на негайному виконанні наведених вище умов договору? Тому що саме зараз квітне одна з найнебезпечніших рослин - амброзія, яка викликає алергічні хвороби.

На кінець розмови староста запропонувала нам депутатам виконати зобов'язання управителя за власні кошти. У депутата Сливки В.І. постає питання, за що сплачують кошти споживачі?

Та чому управителем нараховується плата за послуги, які він фактично не надає та чому в.о. старости Медведєва В.І. не контролює виконання договору?

Лариса ЧАЙКА

На фото: депутат Виноградівської сільської ради Бовтрюк В.І. у брилівських бур'янах

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон