Херсонські меценати дбають про матеріально-технічну базу шкіл

В Степанівській школі діти розпочнуть навчальний рік за новими партами.

"Літо завершується, незабаром навчальний період - маємо встигнути завершити розвезення меблів по освітніх закладах, щоб херсонські учні розпочали рік в комфорті!", - наголошує Рожков Юрій.

Сьогодні одномісні парти зі стільцями команда Громадської платформи "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" завезли до школи у Степанівку.

Подбали меценати і про зону вчителя - до меблевого комплекту додали великий зручний стіл зі стільцем.

Олена Дендеренко, завуч директора з навчально-виховної роботи розповіла:

«Ще на початку літа Рожков Юрій приїхав до нашої школи, познайомився з матеріально-технічною базою, розпитав про умови навчання. У липні привіз в подарунок столи зі стільцями і зараз, у серпні повний комплект для кабінету! Парти легкі та якісні. Їх можна пересувати, регулювати, відповідно до різнопланових завдань і задумок вчителя. Ми такі й хотіли придбати, але ж, фінансово це дуже накладно. До 1 вересня меблі плануємо встановити замість старих у 3 класі.

А вже сьогодні від імені колективу висловлюємо Рожкову Юрію та його помічникам щиру вдячність за небайдужість і турботу про наших дітей!».


Громадська платформа "Добро переможе"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон