У Херсоні встановлять новий рекорд України

З нагоди святкування Дня українського прапора на Херсонщині планують встановити новий рекорд, який потрапить до Книги рекордів України.

Його суть полягає у тому, що люди мають об'єднатися, аби скласти у Херсоні, на площі Свободи, найдовший прапор України. Особливість цього рекорду полягає у тому, що учасники акції мають об'єднати українські прапори, які з автографами наших бійців повернулися з зони бойових дій.

«Всі, хто тримає у своїх домашніх колекціях прапори, які бачили війну. Прапори, які підтримували сили наших військових під обстрілами. Прапори, які зберігають військові автографи та побажання. Зустрічаємося 23-го серпня о 16:00 на площі Свободи», - говорить начальниця управління культури Херсонської ОДА.

Фіксація рекорду відбудеться на площі Свободи 23 серпня о 17:00. НА неї були запрошені представники Книги рекордів України, які мають виміряти довжину прапору, щоб підтвердити встановлений рекорд.

"Гривна"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів