Дитсадки на Херсонщині працюватимуть окремо від шкіл

Розділити дошкільні навчальні заклади від шкіл вирішила Каховська районна рада. Цю процедуру вже проведено в Кам'янці та Малокаховці.

Після виділу дошкільних підрозділів тут створили нові заклади дошкільної освіти: ясла-садок "Дзівночок" у Малокаховці та дитсадок "Барвінок" у Кам'янці. У кожному з них призначені виконуючі обов'язків керівників закладів до призначення повноправних керівників згідно чинного законодавства.

Схожу процедуру найближчим часом планують провести в Роздольному, де з тамтешнього навчального закладу виділять дошкільний підрозділ — ясла-садок "Яблунька".

— Статус одночасно школи і дитсадка в Каховському районі мали три заклади. Проте подібні навчально-виховні комплекси після прийняття нового Закону "Про освіту" та внесення змін до ЗУ "Про загальну середню освіту" були виключені з типології навчальних закладів, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти. Найменування "НВК" сьогодні просто не існує. Тому сьогодні дошкільні і шкільні заклади не можуть існувати разом. А ми зобов'язані привести їх діяльність відповідно до чинного законодавства, — пояснила голова Каховської райради Тетяна Тертична.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів