Stem-школа ХДУ продовжує свою роботу

Ідея створення Stem-школи на факультеті комп'ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету виникла ще у 2016 році.І вже сьогодні херсонська малеча із задоволенням поєднує відпочинок та навчання на курсі «Літній інтенсив».

Зазначимо, що ініціатором проекту виступила декан факультету комп'ютерних наук, фізики та математики ХДУ Наталія Кушнір. А всебічну підтримку у його реалізації надав обраний ректор ХДУ Олександр Співаковський та керівництво Херсонського державного університету.

Наразі на базі Stem-школи діє курс «Літній інтенсив». Робота проводиться у декількох напрямках: робототехніка, програмування, фізика у дослідах та експериментах і, звісно, різноманітні майстер-класи. А викладачами та вожатими є студенти факультету комп'ютерних наук, фізики та математики і педагогічного факультету ХДУ.

Наталія Кушнір зазначає, що таким чином молодь має можливість застосувати на практиці здобуті під час навчання знання: «Для наших студентів, як для майбутніх вчителів, така практика, коли вони освоюють нові методики, ще на етапі навчання в університеті розширює їхні професійні можливості та навички. Молодь підбирає такі методи роботи зі своїми вихованцями, які цікаві та зрозумілі сучасним дітям. Не менш важливим є й той факт, що вони представники одного покоління, тож у них набагато більше спільних інтересів, що дозволяє швидше знайти спільну мову».

Так, одним з викладачів Stem-школи став випускник Херсонського державного університету Петро Чупрун, який також викладає робототехніку на курсі «Літній інтенсив».

«За рахунок того, що робототехніка є частиною Stem-освіти, діти пізнають навколишній світ та збирають роботів не просто як іграшку чи конструктор, а як проектне рішення для якогось завдання»,- розповідає Петро Чупрун. Також він зазначив, що значну увагу під час занять приділяють практичній частині, де діти збирають роботів, самостійно їх програмують, тестують, творчо вдосконалюють і, звичайно, граються чи проводять експерименти.

Тож, Stem-школа Херсонського державного університету не лише залучає молодь до наукової діяльності та допомагає краще пізнати світ, а й сприяє професійній підготовці майбутньої освітянської спільноти Херсонщини.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів