У Новій Каховці оголосили лауреатів премії імені Анатолія Бахути

В цьому році в літературному конкурсі взяли участь 14 осіб. Поетеса Людмила Єгорова і прозаїк Дмитро Кириченко стали лауреатамип'ятого Літературного конкурсу імені Анатолія Бахути.

Церемонія нагородження цьогорічної премії відбулась у літературно-меморіальному музеї Бахути в Новій Каховці. Лауреати отримали грошові премії по 5 тисяч гривень та подарунки.

За словами голови журі, поета, прозаїка і публіциста Леоніда Марченка, в цьому році на здобуття премії було подано 14 заявок, переважно в номінації "Художня література — поезія".

Також він запропонував залучати до участі в конкурсі письменників і поетів з усієї Херсонщини, які пишуть про Нову Каховку і новокаховчан.

Літературний конкурс імені Анатолія Бахути серед новокаховських літераторів і поетів був започаткований у 2015 році. Видатному поету, іменем якого її названо, в цьому році виповнилося б 80 років.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів