
За два дні, одна з рамок була пошкоджена. Невідомі особи перерізали шланг, власне через який здійснювалося водопостачання.
Працівники комунального підприємства «Міський водоканал» щоденно отримували повідомлення про непрацездатність рами та прохання полагодити. Саме тому Новокаховська міська рада вирішила прибрати усі рамки, якщо за тиждень хоча б ще одна постраждає від рук вандалів.
Нагадаємо, нещодавно у місті були пошкоджені сонцезахисні парасольки, які встановлені для комфорту відпочиваючих на центральному пляжі.