На Херсонщині за порушення земельного законодавства карають

У липні державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Херсонської області здійснили 299 перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, зафіксувавши 142 порушення.


— До громадян, дії яких містять ознаки правопорушень, застосовано заходи адміністративного впливу. Державні інспектори видали 116 приписів на усунення порушень, складено 107 протоколів, винесено 102 постанови на суму 17 510 гривень, — повідомила Наталія Гаврилюк, завідувачка сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Відповідно до методики визначення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, їх використання не за цільовим призначенням, зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу, у 88 випадках розраховано розмір шкоди, який склав майже 1,5 млн грн.

Слід зазначити, що у 35 випадках порушники сплатили до місцевих бюджетів у добровільному порядку більше 317 тис. грн заподіяної шкоди.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон