Олена Урсуленко має свій план облаштування сквера імені Лошкарьова

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко з робочим візитом відвідала сквер імені Дениса Лошкарьова та запропонувала план його благоустрою.

По плану: поки йдуть юридичні та земельні процеси вимірювання меж скверу, його розмірів, а також затвердження їх, можливо розпочати благоустрій.

1. Все ж таки знайти можливості підвести воду для поливу рослин у сквері. Відрами не наносити стільки!

2. Вичистити від сухих гілок та дерев.

3. Підсадити вже добрі дорослі дерева, щоб було 100% проживання.

4. Встановити пам'ятний знак .

5. По периметру зробити живу огорожу. І як мене не переконують, що все викопають, вірю - нам всім потрібні зелені оазиси у місті. І це розуміють всі!) Прошу, збережіть цію працю.

6. Вирівняти покриття для двох майданчиків- спортивного (футбол, баскетбол і тд) та дитячого - з пісочницею і гойдалками.

Обов'язково - турник та бруси.

7. Квіти українські.

8. Доріжки, все, що потрібно для комфортного відпочинку: лавочки, урни для сміття, тільки сучасні, цікаві в дизайні.

На мій погляд, роботи небагато, лише потрібно почати, адже великий шлях починається з першого кроку. Грошей виділено 200 тис. , зрозуміло, з такою сумою не дійдемо скоро до фіналу, але ж гадаю, як буває у житті! Що має бути, то обов'язково буде, тільки потрібно до цього йти, не зупиняючись.

Цим питанням опікується ГО Самооборона та Анна Лошкарьова. Хто може і планує долучитися до цього важливого процесу, то зв'язуйтеся із ними. Чим допомогти? Всім. Від насіння чорнобривців, кущів для живої огорожі до великих дубів і калини. Долучайтеся! Дякую за увагу!)

Бажаю всім продуктивного тижня.

Маю надію, що після чергового виїзду до скверу Дениса Лошкарьова, справа піде більш енергійно! Якась зовсім неповоротна ця машина виконавчої влади.

Секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон