На Херсонщині тільки після арешту майна батько згадав про сина

Житель Херсонщини завинив власному сину більше 45 тисяч гривень. Борг по аліментам чоловік виплатив після того, як відчув на собі обмеження пакету законів

"Боржник сподівався, що відповідальність його омине. Проте державні виконавці арештували усе його майно. А це 9 транспортних засобів, будинок, квартиру та молочну ферму. Крім того, чоловіка обмежили у праві керування автомобілем, що значно ускладнило йому життя.

Останньою краплею стала відмова від прикордонників, коли горе-батько намагався поїхати за кордон. Лише тоді чоловік знайшов час і гроші, щоб виплатити борг власній дитині," – прокоментував начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.

Станом на 01липня поточного року в Херсонській області було стягнуто понад 82 млн. грн аліментів на користь майже 10 тис дітей.

За матеріалами Перший Регіональний

Довідково: З 6 лютого 2018 набрав чинності перший пакет Закону України «Чужих дітей не буває». Ним вводилось обмеження неплатників аліментів у праві виїзду за кордон, керування транспортним засобом, праві на полювання, на користування зброєю.
Другий пакет Законів набрав чинності 28 серпня 2018. Серед нововведень цього пакету законів:

– збільшення мінімального розміру аліментів,

– накладення додаткових штрафів на суму боргу по аліментах,

– спрощення процедури виїзду за кордон з тим із батьків, з ким проживає дитина,

– вдосконалення порядку побачень з дитиною того з батьків, хто з нею не проживає,

– обмеження щодо перебування боржників на державній службі,

– кримінальна відповідальність за ухилення від суспільно корисних робіт у вигляді позбавлення волі до 2 років,

– податкові пільги для сумлінних батьків, які витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні секції і духовний розвиток дитини тощо.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон