У ХДУ визначились, хто навчатиметься на бакалавра за бюджетні кошти

Сьогодні, 1 серпня, відбулося засідання приймальної комісії Херсонського державного університету, на якому підвели попередні підсумки вступної кампанії.Адже 31 липня о 18 годині був припинений прийом оригіналів-документів абітурієнтів, яких рекомендовано на бюджетне місце.

Голова приймальної комісії ХДУ Наталя Тюхтенко закцентувала увагу на тому, що чимало випускників херсонських шкіл подали заявки з першим пріоритетом саме до нашого університету. Дуже тішить те, що середні бали ЗНО бюджетників у багатьох випадках доволі високі – від 190 до 200. Приємно, що високу якість навчання в ХДУ відзначили і жителі інших регіонів України (Миколаївщина, Одещина, Чернігівщина тощо).

Відповідальний секретар приймальної комісії ХДУ Галина Полякова ознайомила присутніх з інформацією про зарахування осіб на основі повної загальної середньої освіти за рахунок державного замовлення, на небюджетні конкурсні пропозиції за кошти фізичних та/або юридичних осіб, а також з квотою -1 за кошти фізичних та/або юридичних осіб та про зарахування осіб, які вступають для здобуття СВО бакалавр на основі ОКР молодший спеціаліст за скороченим терміном навчання за державним замовленням.

Цього року кількість тих, хто зробив ставку на ХДУ, зросла. Цьому сприяли і суттєві інфраструктурні зміни, а також потужна інформаційна та профорієнтаційна кампанія. Але розслаблятися не варто – з вересня знову повинна продовжитись активна робота, спрямована на те, аби людський капітал залишався на Херсонщині!

Обраний ректор Олександр Співаковський запевнив, що співпраця з місцевою владою в рамках Програми збереження людського капіталу продовжиться, бо це розвиток регіонів, інвестиційна привабливість. Цій меті також сприятиме обласна конференція педагогічних працівників Херсонщини, яка відбудеться 22 серпня на базі ХДУ.

Також Олександр Володимирович наголосив на важливості профорієнтаційних заходів, які збільшуватимуть кількість наших студентів: «Ми маємо показати, що Херсонський державний університет дійсно унікальний!».

Серед основних задач на найближчий час обраний ректор виділив поліпшення благоустрою паркової зони ХДУ. До речі, вже 2 вересня відбудеться в кіноконцертному залі «Ювілейний» святковий захід для першокурсників, тих, хто вступив на бакалаврат та до магістратури. А після нього – урочисте відкриття басейну.

Марина АЗІЗОВА, Stud TV

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів