На Херсонщині крадуть газ

Як повідомляють у прес-службі АТ "Херсонгаз", лише за минулий тиждень на території Херсонської області виявлено 6 крадіжок газу.

Протягом минулого тижня, під час проведення заходів з виявлення та ліквідації витоків на газопроводах низького та середнього тиску у с. Станіслав Білозерського району виявлено 5 фактів несанкціонованого відбору природного газу.

У двох випадках абоненти вже були відключені від газопостачання за подібні порушення, один будинок взагалі не було газифіковано.

В середньому донарахування за несанкціонований відбір газу та відшкодування завданих збитків за кожною адресою складуть від 110 до 185 тис грн.

Подібна ситуація виявлена і в м. Херсон по вулиці Вірьовчина,8, де раніше відключені за несанкціонований відбір газу, мешканці здійснили несанкціоновану врізку в підземний газопровід прихованим способом, при цьому створивши аварійну ситуацію, наражаючи себе та сусідів на небезпеку. Завдані збитки склали понад 120 тис. грн.

Наталія ПЯТНИЧЕНКО
Прес-секретар АТ "Херсонгаз"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон