Владислав Мангер закликає виважено підходити до реформування закладів охорони здоров’я на Херсонщині

Сьогодні, 31 липня, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер говорив про це на засіданні голів фракцій депутатського корпусу облради.

Для обговорення у головуючого було заплановано чимало питань, які потрібно було узгодити перед позачерговою сесією обласної ради. Проте детально депутати зупинилися на темі проведення процедури перетворення комунальних закладів охорони здоров'я – об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області у комунальні некомерційні підприємства (КНП). Наразі під реформування на Херсонщині мають потрапити 20 комунальних закладів.

«Питання нагальне і складне, проте нам треба врахувати всі «за» та «проти», аби прийняти виважене рішення. Крім того, важливо пам'ятати про висновок постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та здорового способу життя, яка погодилася з припиненням комунальних закладів охорони здоров'я шляхом перетворення їх у комунальні некомерційні підприємства», – зазначив голова облради.

Голови фракцій погодилися із даною необхідністю. Таким чином, питання буде винесено на розгляд позачергової сесії, дату якої Владислав Мангер призначить окремо.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон