Чиновник Олешківської райдержадміністрації прикриває розкрадання бюджетних коштів?

Так вважає голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, якого дуже здивувала позиція начальника юридичного відділу Олешківської районної державної адміністрації Артура Браги (на фото праворуч)в одній "бюджетній історії", яку розповів Павло Борисович:

Як пояснив Павло Потоцький: ...розпорядженням КМУ від 13.06.2018 року №423-р було виділено кошти на закільцювання (будівництво) водопровідної мережі по вул. Шевченко у смт Нова Маячка у сумі 1 425 000 грн.

З метою співфінансування цих робіт Олешківською районною радою було виділено 158 000 грн. 13.09.2018 року Олешківською РДА в особі її заступника було укладено договір про виконання цих робіт з ПП "Еліт-буд" на суму 1 499 603 грн. Строк виконання цих робіт спливав 31 грудня 2018 року.

Але станом на листопад місяць майже всі кошти, окрім 13 000 грн були сплачені підряднику, а роботи не були виконані. З метою з'ясування цих обставин мною було подано за зазначеним фактом заяву до правоохоронних органів.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, провели низку експертиз, які встановили розкрадання бюджетних коштів посадовими особами Олешківської РДА у розмірі 325 000 грн. Пізніше одному із заступників голови РДА було вручено підозру про вчинення злочинів, передбачених частиною 2 статті 366 та частиною 4 статті 191 КК України.

Олешківську районну раду було визнано потерпілою від злочину й нами було подано до підозрюваних цивільний позов про стягнення цих коштів. Олешківську РДА також було визнано потерпілою...

Але яке було моє здивування, що потерпіла сторона Олешківська РДА в особі начальника юридичного відділу А.Браги не погодилася з судовою будівельно-технічною експертизою, якою було встановлено збитки у розмірі 325 000 грн. завданих одним із заступників й заявила клопотання про проведення повторної експертизи.

Не зрозумілою виявилась позиція юриста Олешківської РДА А.Браги, який намагається допомогти уникнути кримінальної відповідальності одному із заступників голови райдержадміністрації.

Хіба це позиція посадовця органу державної влади, який навпаки мав би сприяти як найскорішому розкриттю злочину та притягненню винних осіб до відповідальності, але А.Брага діє в протилежному напрямку.

Я вважаю, якщо ти дієш всупереч інтересам державного органу та намагаєшся допомогти уникнути відповідальності то тоді звільняйся і йди до адвокатури і відстоюй права підозрюваних.

Але на щастя клопотання представника Олешківської РДА А.Браги в силу його не компетентності у нормах КПК України судом не було задоволено, а у проведені повторної експертизи відмовлено, оскільки досудове розслідування на момент подачі клопотання вже було завершено.

Сподіваюсь, що всі хто винні у розкраданні бюджетних коштів понесуть справедливу відповідальність за це!, - висловив сподівання голова Олешківської ради Павло ПОТОЦЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон