Екологічні проблеми Херсонщини

Неякісна питна вода, неочищені стоки, сміття на кожному кроці, викиди заводу Титан, розкидані непридатні пестициди, пташники без очисних споруд, пожежі в екосистемах. Цей перелік можна продовжити ще...

За ініціативи голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва вчора, 26 липня відбулася ця зустріч з головами громадських організацій екологічного спрямування.

Мета зустрічі - вибудова комунікацій між владою та громадськістю, формування дієвих заходів по розв'язанню наявних проблем в площині Закону України "Про основні засади державної екологічної політики до 2030 року".

Побажання одне, шукати реальні шляхи вирішення наявних проблем. Люди мають відчути, що сміття на вулицях значно зменшиться, амброзія не буде дошкуляти дихати, а від пташників не буде смердіти.

У підсумку зустрічі для розгляду в адміністрації залишили свої пропозиції щодо недопущення пожеж в екосистемах плавень, впорядкування становища по зберіганню непридатних пестицидів, навчання фахівців ОТГ основним правилам поводження з ТПВ, своє бачення окремих аспектів екологічної Стратегії області.

Як кажуть з Богом і звісно респект керівнику адміністрації за увагу і зацікавленість у вирішенні екологічних проблем Херсонщини.

Володимир ШЕЛУДЬКО
Голова ХОО Партії зелених України

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон