У херсонській лікарні дітям подарували свято

Маленькі пацієнти Херсонської міської клінічної лікарні ім.Тропіних отримали позитивні емоції та іграшки.

Подарунки їм привезли представники команди Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе", артисти Luck Project та учасниці конкурсу краси "Queen Summer".

Як розповів головний лікар медичного закладу Леонід Ремига: «Такі візити небайдужих добрих відвідувачів гарно впливають на психо-емоційний стан хворих. Як лікар, з відповідальністю підкреслю, що якщо пацієнт налаштовується на позитив і одужання, то це - близько 70% успіху!

Сьогодні разом з Рожковим Юрієм дорослі діти проявили турботу про хворих діточок! Це було мило, тепло і позитивно! Взагалі, команда "Добро переможе" - наші постійні гості. Вони неодноразово бували і у старших пацієнтів. Розважали концертами в різні свята: День перемоги, людей похилого віку, Різдво, день захисту дітей та інші.

А само собою лідер Громадської платформи вже кілька років допомагає нашій лікарні необхідними речами. Привозив багатофункціональні ліжка, спеціальні медичні тумби, ходунки для маломобільних пацієнтів тощо. Дякую!»


На запитання «Чи складно щодня протягом багатьох років робити добрі справи?» меценат Рожков Юрій відповів: «Складніше їх не робити! Бо це вже поклик серця. Хоча, якщо чесно, буває по-різному, в залежності від масштабів. Вирішую питання і з митницею, і зі складами, з вантажним транспортом. Адже розумію, наші лікарні, школи, садочки потребують допомоги.

Разом з тим, намагаємось не забувати і про людей. Бо абсолютно кожен з нас чекає уваги, турботи, добра. Мене дуже радує, що наш колектив небайдужих щирих учасників постійно збільшується! Ми об'єднуємось, щоб якомога більше херсонців відчули турботу і неповторне відчуття благодійності! Повірте, ці емоції - незабутні!

Я завжди відкритий для співпраці, із задоволенням запрошую добрих і активних херсонців долучатися. Всі цікаві ідеї, покликані проявити тепло свого серця на благо інших людей, готовий разом втілювати в життя!», - заявив лідер Громадської платформи "Добро переможе" РОЖКОВ Юрій.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон