Як на Херсонщині розшукуваний дідусь поліцію перехитрував

Місяць поліція розшукувала старенького, котрий зник просто з геріатричного пансіонату в Каховці, де й мешкав.

Той виявив непогані конспіраторські здібності: всім знайомим розповів, що хоче поїхати до Генічеська – свого часу там жив, і близько року лежав у районній лікарні із обмороженням ніг. Сищики взяли інформацію до уваги, і «перетрусили» Генічеськ трохи не поквартально, побувавши і на ринках, і на пляжах, і медичні заклади обійшли. Але все було марно: розшукуваного там ніхто не бачив, і про нього нічого не чув.

Тоді правоохоронці розмістили інформацію про 63-річного пенсіонера у соціальних мережах. Близько шести тисяч користувачів Інтернету з нею ознайомилися, і багато хто перепостив. От якраз цей прийом і спрацював: одного дня до Каховського відділу Національної поліції завітав... той самий зниклий дідусь, відверто розповівши свою нехитру історію. Як з'ясувалося, до Генічеська він просто не поїхав.

Дорогою на околиці Каховки побачив будиночок охоронців овочевої плантації. Ті незнайомця гостинно прийняли, пригостили своїми харчами. І прийом пенсіонеру так сподобався, що він загорівся бажанням залишитися в приємній компанії, так напросившись працювати охоронцем. Документів у нього не було, але його і так прийняли на тимчасову роботу.

Дідусь наглядав собі за дозріваючим урожаєм, і чудово почувався на свіжому повітрі, навіть не здогадуючись, що його шукають. Та потім один з працівників сільськогосподарського підприємства переповів йому прочитане оголошення стосовно розшуку.

Такій новині розшукуваний вельми здивувався, та вирішив сходити до поліції, аби попередити, що він живий і здоровий, а пошуки треба припинити. Жодних злочинів за місяць мандрів він не скоїв, тому оперативники запропонували втікачу просто повернутися до геріатричного пансіонату. Однак той навідріз відмовився: каже, на природі та в гарній компанії краще.

Щоправда, до холодів уже недалечко, а в дідуся – ні власного даху над головою, ні родичів, котрі могли б його прихистити. А в хатинці без опалення на полі не проживеш...

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон