Наркотики на шкільному спортмайданчику виявили на Херсонщині

На дитячих та спортивних майданчиках у містах Херсонщини почастішали випадки затримань злочинців із наркотиками та психотропними речовинами.

Тут їх тепер не тільки вживають, а й торгують ними – нерідко просто на очах малечі.

Цим обурюються не тільки батьки хлопців та дівчат: негатив наростає у суспільстві в цілому.

А відтак, наркомани, схоплені у місцях дитячих розваг, можуть отримати суворіше покарання.

Що й сталося у Таврійську, де поліція просто на спортивному майданчику загальноосвітньої школи №5 зупинила городянина із шприцом у кишені. У шприці знаходився екстракт ацетильованого опію, що його наркоман збирався принагідно вколоти у вену, та не встиг.

У ході слідства той розповів, що шприц із опієм знайшов у парку, і торгувати ним не планував – зберіг «для особистих потреб» . Та обставин затримання на додачу з інформацією про дві попередні судимості обвинуваченого саме за зберігання отруйного зілля для Новокаховського міського суду виявилося достатньо, аби відправити того на два роки до місць позбавлення волі – без жодних «знижок» у вигляді штрафу чи випробувального терміну.

Можливо, суворий урок піде на користь іншим любителям «уколотися й забутися» . І тепер бодай у Таврійську на дитячих та спортивних майданчиках будуть гратися й тренуватися діти, а не тинятимуться «ловці кайфу».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон