Вандали в Новій Каховці трощать все підряд

Повалені сонцезахисні парасолі на міському пляжі вранці 24 липня виявили жителі Нової Каховки.

Вони простояли цілими лише кілька днів: в ніч на 19 липня невідомі їх повалили на землю і порізали ножами. Знайти зловмисників по гарячих слідах так і не вдалося. Тож відновлювати зруйновані конструкції знов доведеться робітникам комунального підприємства "НК Екосервіс".

Останнім часом Новою Каховкою прокотилась хвиля вандалізму. На початку липня невідомий звалив декоративну чашу на парапеті біля міського парку. Проте особливою зухвалістю відзначились зловмисники, які посеред ночі за допомогою автомобіля вирвали чавунну декоративну огорожу біля будинку по пр. Дніпровському, 35 і вивезли її в невідомомму напрямку.

Для того, щоб встановити причетних до цих "героїчних вчинків" осіб, комунальники і керівництво міста звертається до всіх, хто може допомогти встановити зловмисників. Проте надій на це, відверто кажучи, небагато. Мало чим можуть зашкодити вандалам і правоохоронці.

За словами заступника начальника Новокаховського відділу поліції Сергія Стадніка, вночі в місті патрулює лише один поліцейський екіпаж, не рахуючи співробітників державної служби охорони. І навіть допомога комунальної "Муніципальної охорони" є недостатньою для забезпечення в місті правопорядку.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

Фото зі сторінки Новокаховської міськради у Facebook.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон