Роботодавці Херсона взяли участь у семінарі

У вівторок, 23 липня, для роботодавців нашого міста у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся тематичний семінар в рамках реалізації Проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу».

Під час проведення семінару заступник начальника управління-начальник відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Херсонській області Леся Олішевко розповіла присутнім про переваги легального працевлаштування робітників на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

Щодо детінізації виплати заробітної плати та легалізації найманих працівників, у тому числі осіб з інвалідністю, проінформували роботодавців заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олексій Юсов та головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління ГУ Пенсійного фонду України в Херсонській області Наталія Гордіна.

Питання легалізації заробітної плати та підвищення її рівня були і залишаються найважливішими напрямами роботи фіскальної служби, адже працюючи легально працівники отримують не тільки заробітну плату, а й соціальні гарантії.

На семінарі були присутні 19 роботодавців міста. Під час проведення семінару працедавці ставили питання щодо переваг декларування трудових відносин, вимог законодавства та відповідальність за його порушення.

Підводячи підсумок семінару, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості Лариса Льошенко проінформувала про соціальні послуги служби зайнятості для роботодавців, можливості вирішенні їх кадрових питань та подякувала всім учасникам за співпрацю, відповідальність та небайдужість до актуальних питань зайнятості громадян.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон