На курорт Херсонщини відрядили лікарів

Амбулаторія є, власного лікаря...немає. Саме така ситуація склалася у курортному селищі Залізний Порт на Херсонщині.

Його влітку відвідує близько двохсот тисяч відпочивальників, тому у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Голопристанського району області про них не забули.

«Наші фахівці, відряджені з Голої Пристані, працюють у тутешній амбулаторії в дві зміни. В першу заступає лікар-педіатр – він мешкає в одному з тутешніх пансіонатів, і ми ще й платимо за його проживання. У другу працюють педіатр і сімейний лікар. Відпочивальники приходять на прийом щодня. Найрозповсюдженіше звернення від них звучить так: «Ой, лікарю, я мабуть щось не те з'їв», — розповідає головний лікар Голопристанського ЦПМСД Євген Шатило.

«Тимчасові» лікарі у амбулаторії Залізного Порту прийматимуть тут хворих, орієнтовно, до 1 вересня. Але ж Новофедорівській сільраді, якій адміністративно підпорядкований Залізний Порт, не завадить і пришвидшити пошуки необхідного спеціаліста для селищної амбулаторії, запровадивши для нього стимули у вигляді доплат чи житла з усіма побутовими вигодами (за потреби).

Адже курортний сезон рано чи пізно закінчиться, і відряджені медики поїдуть назад у Голу Пристань. І що тоді робити – знову чекати літа?

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів