У Каховці реалізовують проекти громадського бюджету

«Бюджет участі» - конкурс-проект, який надає можливість мешканцям міста самостійно вирішувати, куди витратити певну суму коштів з бюджету.

Так, аби стати учасником конкурсу, потрібно подати заявку та проект, спрямований на покращення життя у місті. Далі відбирають найкращі, які стосуються вирішенню важливих питань та на його реалізацію виділяються кошти.

Сьогодні у місті Каховка вже можуть поділитися першими результатами, які були створені у рамках конкурсу «Бюджет участі». Так, вдалося повністю реалізувати проект новокаховчанки Тетяни Юрчук під назвою «Радість нашим дітям».

Згідно з проектною документацією, мешканка планувала встановити новий дитячий комплекс на прибудинковій території, де діти матимуть змогу не лише бавитися, а й тренуватися. До складу комплексу увійшли: гірка, гойдалки, спортивна стіна, канат, а також турники. Даний об'єкт був розташований за адресою: вулиця Панкеєвська, 128.

Як зазначили працівники Каховської міської ради, минулого року було обрано 10 проектів-переможців: 6 загальноміських та 4 локальних. На їх реалізацію витратили з міського бюджету значну суму – 1,5 мільйонів гривень.

Відомо, що даний конкурс проводиться у місті другий рік поспіль.

"Гривна"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон