У ХДУ підвищували рівень обізнаності молоді про Євросоюз

На Херсонщині триває офіційний візит делегації Представництва Європейського Союзу «Будуємо Європу в Україні». Вчора, 23 липня, у рамках візиту у Херсонському державному університеті відбулася гра для молоді «Eurosession».

Варто зазначити, що при Херсонському державному університеті працює Інформаційний центр Європейського Союзу, який уже понад 10 років співпрацює з Представництвом ЄС в Україні.

«Херсонський державний університет завжди радий вітати у своїх стінах таких поважних гостей. Наш навчальний заклад уже не вперше організовує та проводить спільні заходи з Представництвом Європейсього Союзу в Україні. Адже це чудова можливість для наших студентів з перших вуст почути інформацію про міжнародні освітні програми, які пропонує Євросоюз. Тож сподіваємося, що в майбутньому це стане поштовхом до того, аби молодь активніше брала участь у подібних програмах», - наголосив фахівець І категорії відділу міжнародних зв'язків ХДУ Євген Бобров.

Модератором заходу виступив менеджер інформаційної компанії від Представництва ЄС «Будуємо Європу в Україні» Станіслав Корольков. «Eurosession» – це інтерактивна гра, за допомогою якої ми розповідаємо про освітні можливості від Європейського Союзу. Ми ставимо собі за мету пропагувати європейські цінності молоді, надаємо нову та цікаву інформацію про Євросоюз, його історію, культуру і традиції. Від учасників ми очікуємо зацікавленості й активності», - наголосив Станіслав Корольков.

Також він зазначив, що захід буде складатися з двох частин – освітньої, у ході якої учасники переглянуть промофільм «Навчайся та повертайся» від Представництва ЄС на тему освіти в ЄС, та інтерактивної.

Під час другої частини учасники мали змогу продемонструвати свою ерудованість та зіграти в гру «Еліос» на європейську тематику. У змаганнях взяли участь 2 команди по 8 чоловік: «Єврозайки» та «Євролідери». Організатори заходу підготували цікаві завдання, серед яких були досить складні, але команди з ними успішно впорались. Учасники гри не тільки дізналися багато корисної інформації, випробували власний інтелект, попрактикувалися над вмінням нестандартно мислити, а й відчули командний дух. А, головне, отримали незабутні враження від участі у заході.

Так, за результатами змагань, найбільшу кількість балів та перемогу здобула команда «Євролідери», а ІІ місце посіли «Єврозайки». Також зазначимо, що всі учасники «Eurosession» отримали цінні та корисні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів