Андрій Дмитрієв звернувся до херсонців

Кандидат в депутати Верховної Ради України за списком Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Дмитрієв звернувся до херсонців:

Шановні друзі! Звертаюсь до вас із проханням підтримати мене як кандидата в депутати Верховної Ради України за списком Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч».

Політична партія «Самопоміч» - це № 9 у виборчому бюлетені! Я твердо впевнений, що саме «Самопоміч» повинна бути у парламенті!

На моє глибоке переконання, це єдина партія із чітко визначеною проукраїнською позицією та абсолютним розумінням економічного вектору, який виведе нашу країну із кризи.

В минулому парламенті депутати фракції «Самопоміч» чітко слідували принципам передвиборчої програми та виконували всі взяті на себе зобов'язання.

Саме наші депутати стали авторами та винесли на розгляд законопроекти, які дозволили скасувати деякі регуляторні акти, зменшити ставку податку по єдиному соціальному внеску та, наступаючи на причинне місце олігархам, не тільки розробили, а й послідовно запроваджують антикорупційні закони.

Як результат, за оцінками Громадського руху «ЧЕСНО» робота 25 депутатів парламенту визнана найбільш ефективною, 13 з яких-це члени фракції «Самопоміч», а це – більше її половини!

Я знаю, що партія "Самопоміч» буде продовжувати свою активну діяльність і в новообраному парламенті. Зможе реалізувати свої економічні та соціальні ініціативи, а також докладе всіх зусиль для того, щоб зробити нашу Україну комфортною та процвітаючою!

У неділю, 21 липня приходьте на вибори та проголосуйте за майбутнє нашої держави - № 9 ПП «Об'єднання «Самопоміч» у виборчому бюлетені.

З повагою, Андрій ДМИТРІЄВ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон