На Херсонщині палили стерню — згоріла й пасіка

У селі Олександрівка Херсонської області від підпаленої стерні вогонь перекинувся на суху траву, де стояла приватна пасіка — згоріло 56 вуликів із бджолиними сім'ями.

Варто було жнивам озимих на Херсонщині наблизитися до фінішу, як над полями нависла густа хмара диму — усупереч забороні та штрафам, селяни палять стерню.

Зазвичай у такий спосіб економлять на обробітку своїх угідь, незважаючи на те, що під час випалювання гинуть дрібні тварини та комахи, виникають пожежі в лісосмугах та на ще нескошених полях. До того ж вогонь нерідко перекидається на господарські споруди та інші важливі об'єкти.

Приміром, у селі Олександрівка Білозерського району від підпаленої стерні вогонь перекинувся на суху траву, де стояла приватна пасіка. У результаті 56 вуликів із бджолиними сім'ями перетворилися на попіл.

Нині поліція шукає паліїв — комусь же треба відшкодувати пасічнику чималі збитки, що обраховуються десятками тисяч гривень.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон