Комунікаційні тренінги для безробітніх проходять на Херсонщині

Щотижня, у Каховському міськрайонному центрі зайнятості проходять тренінги, мета яких полягає у збагаченні знань безробітних громадян про комунікацію - вербальну та невербальну, а також техніку активного слухання, які підвищують впевненість безробітних в своїх силах та сприяють ефективності під час проведення співбесіди безробітних з потенційними роботодавцями.

Під час тренінгів безробітні мають можливість, спільно з фахівцем центру зайнятості, розглянути ключові складові невербальної комунікації, а саме жести та пози, які застосовують люди під час розмови та дізнатися їхнє пояснення з точки зору психології. Також, детально розглядається міміка людини, як одна із засобів комунікації, роль дистанції під час розмови та фактори, які на неї впливають.

Слухачі активно сприймають інформацію,відпрацьовуваючи теоретичні знання та навички на практиці, переглядами відеороликів та обговоренням наглядних прикладів комунікації.

Атмосфера таких заходів завжди творча та позитивна.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон