Виїзна акція фахівців Херсонської служби зайнятості

Днями фахівці Великоолександрівської районної філії Херсонського ОЦЗ провели виїзний захід для населення Давидовобрідської сільської ради.

Мета заходу – інформування населення про послуги служби зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями, ринком праці регіону, допомога в професійному самовизначенні.

В рамках виїзного заходу директор Великоолександрівської районної філії Херсонського ОЦЗ Максим Децик провів робочу зустріч з головою Давидовобрідської сільської ради Віктором Донієм щодо перспектив економічного розвитку села, створення нових робочих місць та обговорили можливості співпраці з питань організації громадських робіт.

Під час заходу спеціаліст з профорієнтації районної філії ХОЦЗ Катерина Федорова надала присутнім жителям громади інформацію про соціальні послугами служби зайнятості, пошук підходящої роботи, професійне навчання за сприянням служби зайнятості, сприяння у відкритті власної справи, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Для жителів села проведено презентацію ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної ДСЗ».

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії ХОЦЗ Людмила Славінська поінформувала про роботодавців регіону, а саме: ТОВ «Прибережний», ДП СОК «Гілея», ПБП «Парітет», ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» та актуальними вакансіями на ринку праці. Ознайомила шукачів роботи з єдиним електронним резервом служби зайнятості, а саме: «Резерв банку шукачів роботи» та «Кадровий резерв майбутніх професіоналів».

Шукачі роботи отримали роздатковий матеріал та відповіді на питання, що їх цікавили. У заході взяло участь 20 осіб, із них 8 осіб заповнили анкету кадрового потенціалу.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон