У Херсоні з’явився власний «парк Юрського періоду»

Просто посеред газонів на вулиці Полякова походжають птахи, схожі на викопних фороракісів, на дерева видряпуються величезні ящірки.

А з ялівцевих кущів хижо визирає «окраса колекції» — динозавр, Його Величність Тиранозаврус Рекс (на знімку). Усі ці композиції зі звичайного брухту виготовив у власній майстерні відомий скульптор і дизайнер Сергій Демченко з приміського селища Білозерка.

Незвичайний парк Юрського періоду з перших днів існування став місцем паломництва цілих родин. Дорослі залюбки фотографуються на тлі чудернацьких істот, а малеча від них просто в захваті. Обмацує їх, аби перевірити — може, вони живі, і просто задрімали на осонні.

Найзаповзятливіші просять батьків підсадити їх до голови тиранозавра, і обережно пробують, наскільки гострі в страшної тварини ікла. Одне слово, колись сіра та непоказна вулиця після наведення елементарної чистоти, озеленення та облаштування міні-скульптур завдяки зусиллям власників тутешніх будинків і творчій фантазії скульптора притягує не тільки городян, а й гостей міста.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ, фото автора
"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон