Юрій Рожков: "Діти - щастя квіти!"

Свято для малих і дорослих херсонців Таврійського мікрорайону влаштував Рожков Юрій, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

Діти розважалися з казковими персонажами, гралися в рухливі ігри, змагалися у спортивній естафеті і смакували морозиво. Дорослі насолоджувалися концертом та посмішками своїх дітей й онуків.

"Іноді душа потребує свята!, - розповідає Рожков Юрій, - адже люди так втомилися від буденних проблем, кризи, негативу... У такій атмосфері ростуть наші діти. Про це варто завжди пам'ятати! Тож ми зібралися, цього разу у Таврійському мікрорайоні, щоб, поки діти відпочивають, з дорослими обговорити актуальні проблеми ОСББ та у якому порядку їх вирішуватимемо."

Олег Турчинський, голова двох ОСББ "Моноліт-14" та "Норд" зазначив:

"У нас дійсно багато проблем і добре, що окрім мешканців вони ще когось хвилюють!

Варто зазначити, що Рожков Юрій не балотується у Верховну Раду, він працює для людей постійно, а не лише у виборчий період! Заснував Громадську платформу небайдужих людей "Добро переможе" і справді слідує цьому принципу. Багатьом допомагає. Зараз Рожков Юрій привіз нам в подарунок зручні лавки зі спинками.

Далі ми плануємо з його підтримкою тут розбити сквер з освітленням і сценою, щоб діти, от як сьогодні, могли піднятися на подіум, продемонструвати свої таланти, розвиватися! - Дуже добре, що Рожков Юрій розуміє найважливіше: наші діти - це наше майбутнє! Дякуємо за добро, яке він робить постійно!", - наголосив Олег Турчинський.

Громадська платформа "Добро переможе"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів