Рибацька вдача: на Херсонщині влаштують яскравий фестиваль

Цьогорічне літо на Херсонщині проходить активно, весело та пізнавально. Так, нещодавно відшумів благодійний фестиваль «Купальські зорі», перший морський фестиваль Джона Пола Джонса та інклюзивне свято #СТЕН_нет.

На цьому події не закінчуються, і окрім того, що більша частина міст вже поступово готуються до святкування Дня Незалежності України, вони все ж знаходять час для тематичних заходів.

Вже завтра, 13 липня, на туристів та мешканців Генічеського району очікує найголовніший фестиваль літа «Рибацька вдача». Окрім звичних конкурсів, індійського свята, концерту та феєрверку для присутніх підготували змагання зі спортивної рибалки. Саме у рамках цього заходу рибаки матимуть змогу позмагатися та продемонструвати свої вміння, а також отримати нагороду за найбільшу кількість зловленої риби.

Святкуватимуть генічани увесь день: від 5:30 до 22:00. Варто зазначити, що фестиваль проходитиме на міському пляжі, а змагання за другим мостом «Ластівчине гніздо».

"Гривна"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон