Херсонські «Веселята» посіли ІІІ місце на Всеукраїнському театральному фестивалі

Днями зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театральний колектив «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57з поглибленим вивченням іноземних мов брав участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена», що проходив на березі Чорного моря в місті Очаків (Миколаївська обл.).

У рамках фестивалю шкільний театр під керівництвом Олени Олійнікової презентував виставу «Дюймовочка» за мотивами казок Андерсена. За результатами голосування журі, колектив посів IІІ місце.

Всеукраїнський фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена» - це яскравий форум театрального мистецтва, на який вже 24 роки поспіль Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи запрошує аматорські колективи з усієї України. Свою творчість представили близько 35 театральних колективів з 15 областей України. Оцінювали виступи досвідчені професіонали театрального мистецтва.

Під час нагородження вихованці херсонського театрального колективу отримали диплом фестивалю, пам'ятні подарунки, а також сертифікати про проходження майстер-класів, які тривали протягом фестивальної програми.

Управління освіти Херсонської міської ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів