Виїзні заходи фахівців служби зайнятості – крок назустріч мешканцям ОТГ

Днями для жителів Великокопанівської, Виноградівської та Ювілейної ОТГ Олешківського району фахівці районної філії ХОЦЗразом зі спеціалістом районного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області організували та провели виїзні заходи.

Фахівець районної філії наголосила, що пріоритетним завданням філії на сьогодні є налагодження й розширення співпраці з об'єднаними територіальними громадами з метою інформування її мешканців про можливість отримання соціальних послуг служби зайнятості.

Під час заходів спеціалісти провели інформування сільських жителів, зокрема щодо послуг служби зайнятості, здобуття професійної освіти в навчальних закладах області, насамперед, у ДНЗ «Херсонський центр професійно–технічної освіти ДСЗ» та ознайомили присутніх з переліком професії, за якими можна навчатися задля підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, проінформували про можливість отримання ваучера для осіб старше 45 років для підвищення їх кваліфікації.

Мешканці громад мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на запитання що їх цікавили.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон